Aktualności

Kolejna konferencja „Dobrej Energii” pod patronatem PSPS – Gdańsk, 10 października

Polskie Stowarzyszenie Producentów Styropianu sprawuje patronat merytoryczny na cyklem Konferencji Dobra Energia odbywających się w całej Polsce w ciągu 2017 roku. 10 października kolejne spotkanie w ramach „Dobrej Energii” odbędzie się w Gdańsku, w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku (pl. Solidarności 1). Następne konferencje zaplanowane są na 8 listopada w Katowicach oraz 7 grudnia w Warszawie.

„Dobra Energia” to cykl konferencji regionalnych poświęcony budownictwu o wysokiej efektywności energetycznej, w którym tak dużą rolę odgrywa skuteczna termoizolacja ścian, fundamentów i dachów z zastosowaniem styropianu.

Debata podczas „Dobrej Energii” dotyczy ponadto poszanowania energii cieplnej i elektrycznej, odnawialnych źródeł energii oraz niskoemisyjnych systemów grzewczych. Zachęcamy do udziału. Uczestnictwo w konferencji jest bezpłatne, wymagana jest jedynie wcześniejsza internetowa rejestracja pod adresem (dla edycji gdańskiej) www.dobraenergiagdansk.evenea.pl

Szczegółowy program konferencji w Gdańsku: http://dobraenergia.edu.pl/konferencja/dobra-energia-gdansk/. Relacje z poprzednich edycji konferencji można znaleźć pod adresem: http://dobraenergia.edu.pl/#relacje.