Aktualności

STYROPIAN Men przebojem targów BUDMA 2018

STYROPIAN Men: Biały, Szary, Wodoodporny i Twardy podbijają serca gości Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA 2018 w Poznaniu. Bohaterowie edukacyjnej akcji Polskiego Stowarzyszenia Producentów Styropianu (PSPS) informują o zaletach, odmianach i zastosowaniach styropianu, a zwłaszcza o jego znaczeniu dla energooszczędności w budownictwie.

Styropian Biały, Szary, Wodoodporny i Twardy symbolizują płyty styropianowe do termoizolacji ścian, dachów, podłóg i fundamentów. – W ten nieszablonowy, przemawiający do wyobraźni sposób udaje nam się przekazać, jak istotne jest stosowanie styropianu o parametrach odpowiednich do wymagań konkretnego budynku. Tylko pod tym warunkiem inwestycja w ocieplenie przyniesie maksimum korzyści, w tym wyraźnie mniejsze zużycie energii cieplnej. Bardzo cieszymy się z zainteresowania i sympatii, z jaką odbierana jest nasza akcja podczas targów BUDMA 2018. To dowód, że warto propagować rzetelną wiedzę o budowaniu oraz jakość wyrobów budowlanych – powiedział prezes PSPS Kamil Kiejna.

Polskie Stowarzyszenie Producentów Styropianu jest patronem branżowym tegorocznej edycji targów BUDMA. STYROPIAN Men można obserwować na profilu akcji na Facebooku.