Domstyr Sp. j.

SYSTEMY DOCIEPLEŃ
Martyniaków 8
43-603
Jaworzno

Firma Dom-Styr Z. Igies i Wspólnicy Sp. J. działa na polskim rynku od 2004 roku. Dom-Styr jest jednym z nielicznych producentów płyt styropianowych z całkowicie polskim kapitałem.

Posiada wieloletnie doświadczenie wynikające z profilu prowadzenia działalności w branży budowlanej (od 1993 roku – „Polmar” – wówczas wiodący producent wyrobów z polistyrenu, od 1999 roku – „Igies & Igies” – fabryka okien i drzwi drewnianych, PCV, ALU).

Od samego początku Dom-Styr systematycznie rozszerza swoją ofertę i zdolności produkcyjne. Podstawowym produktem firmy są płyty styropianowe. W 2008 roku firma wzbogaciła swoją ofertę o Styropapę DMS TERM jednostronnie lub dwustronnie oklejaną papą. W 2009 roku uruchomiona została produkcja chemii budowlanej. Asortyment firmy został powiększony o zaprawy klejące do glazury i terakoty, mrozoodporne elastyczne zaprawy klejące do glazury i terakoty, uniwersalne zaprawy klejowe do zatapiania siatki zbrojeniowej i przyklejania płyt styropianowych, a także zaprawy klejowe do przyklejania płyt styropianowych. Kolejnym nowym produktem firmy są płyty styropianowe LAMBDA PREMIUM, które poprzez zastosowanie specjalnego surowca z domieszką grafitu odznaczają się najlepszymi własnościami termoizolacyjnymi. Nowością w ofercie firmy są również płyty hydroizolacyjne HYDROstop i HYDRO PREMIUM LAMBDA, które oprócz swoich właściwości termoizolacyjnych charakteryzują się bardzo niskim poziomem wchłaniania wody. Chcąc sprostać wysokim wymaganiom rynku firma dużo inwestuje w rozbudowę oraz unowocześnianie linii technologicznej. Pozwala to oferować coraz więcej nowych, wysokiej jakości produktów oraz zwiększać zakres działania. Gwarancją najwyższej jakości produktów firmy Dom- Styr jest własne laboratorium, w którym prowadzone są badania nad nowymi i już istniejącymi wyrobami. Produkty Naszej Firmy wytwarzane są zgodnie z normami europejskimi oraz posiadają Aprobaty Techniczne Instytutu Techniki Budowlanej.