Genderka Sp. z o.o.

CIEPŁA STRONA DOMU
B. Raczkowskiego 1
85-862
Bydgoszcz

Firma GENDERKA zajmuje się produkcją płyt styropianowych dla potrzeb wykonywania izolacji cieplnej w budownictwie. 20-letni bagaż doświadczeń oraz konsekwencja w działaniu spowodowały, iż w chwili obecnej firma GENDERKA plasuje się w czołówce największych producentów styropianu w Polsce.

Historia firmy sięga 1989 roku, kiedy to powstał jej pierwszy Zakład Produkcyjny w Niwach k/Bydgoszczy. Kolejne lata zaowocowały dynamicznym rozwojem firmy. Zbudowano kolejne zakłady, regularnie powiększano zaplecze technologiczne oraz zwiększano zatrudnienie. Proces permanentnego rozwoju firmy nie został w żaden sposób spowolniony. W dniu dzisiejszym nasza firma to między innymi:

5 zakładów produkcyjnych na terenie kraju
1 zakład produkcyjny w Rumunii
60 własnych środków transportowych do przewozu styropianu
5 samochodów do przewozu surowca
roczna produkcja przekraczająca 1 milion metrów sześciennych styropianu
7 terenowych przedstawicieli handlowych
łączne zatrudnienie dla 200 osób

GENDERKA to w 100% polska firma kojarzona na rynku jako marka której siłę stanowi rzetelność, konsekwencja, a przede wszystkim jakość. To marka Polskiego styropianu ceniona nie tylko w Polsce, ale i w Europie. Ekspansję na rynki zagraniczne firma GENDERKA rozpoczęła uruchamiając w 2007 roku produkcję w jej pierwszym Zakładzie w Oradei na terenie Rumunii.