KRASBUD Krasowski Sp. J.

FABRYKA STYROPIANU
Zarzecze 8A
18-220
Czyżew

Fabryka styropianu KRASBUD Krasowski Sp.j. to w 100% firma polska i jeden z największych producentów styropianu w Regionie.

Firma rozpoczęła swoją działalność w 2009 roku w miejscowości Czyżew k/Zambrowa.
Istniejąc nieprzerwanie na rynku już od kilku lat , wciąż staramy się wzmacniać naszą pozycję poprzez zwiększanie produkcji, sukcesywne wzbogacanie oferty asortymentowej i gwarancję terminowych dostaw.
Wykwalifikowani i profesjonalnie przeszkoleni pracownicy firmy, korzystając z nowoczesnego parku maszynowego są w stanie stworzyć produkty o najwyższej jakości, zgodne z wymogami Unii Europejskiej oraz odpowiadające przepisom obowiązującym na terenie naszego kraju.

Zakład posiada nowoczesne laboratorium, w którym stale kontrolowane są parametry w trakcie procesów wytwarzania jak i w wyrobach gotowych.

Do produkcji wykorzystywane są surowce wytwarzane przez najbardziej renomowanych producentów polistyrenu. Nasza firma kładzie duży nacisk na standardy jakościowe i estetyczne. Troska o Klienta przejawia się także w stosowaniu optymalnych rozwiązań technologicznych KRASBUD traktuje swoją działalność nie tylko w kategoriach sukcesu finansowego, najważniejszą wartością firmy jest zadowolenie naszych klientów. Tylko poważne podejście do branży, kierowane wizją na długie lata, gwarantuje stabilną pozycję na gwałtownie zmieniającym się rynku.
Firma dba o stan środowiska naturalnego. Styropiany produkowane przez KRASBUD, a także sam proces ich wytwarzania, są ekologiczne i nie wpływają negatywnie na środowisko naturalne. Co więcej, wykorzystanie styropianów KRASBUD do wykonania termoizolacji pozwala zredukować zużycie energii, a to opłaca się nam wszystkim.