PPHU Termex Sp. z o.o.

PRODUCENT STYROPIANU
Lniana 9
75-213
Koszalin

PPHU “TERMEX” sp. z o.o. prowadzi także sprzedaż szerokiego asortymentu materiałów budowlanych, posiada pięć hurtowni budowlanych m.in. w Koszalinie, Kołobrzegu, Trzebiatowie, Kamieniu Pomorskim , Drawsku Pomorskim oraz jeden market budowlany „Mrówka” w Trzebiatowie.

W początkowym etapie podstawą działalności handlowej była sprzedaż styropianu i systemów dociepleń.
Systematycznie, z roku na rok firma rozszerzała swoja ofertę handlową, wprowadzając do sprzedaży między innymi chemię budowlaną, farby, systemy suchej zabudowy wnętrz, materiały izolacyjne, pokrycia dachowe, ceramikę budowlaną, narzędzia budowlane i ogrodnicze, materiały i artykuły wyposażenia wnętrz..

Zakres prezentowanej przez firmę oferty towarowej pozwala na obsłużenie inwestycji budowlanych od stanu zerowego do stanu zamkniętego.
Wszystkie oferowane materiały budowlane i narzędzia spełniają obowiązujące normy oraz posiadają wymagane certyfikaty.

Hurtownie prowadzą sprzedaż hurtową i detaliczną oraz oferują sprzedaż ratalną. W zależności od potrzeb naszych klientów służymy również pomocą w transporcie zakupionych materiałów.

Naszą fachowość i wiarygodność doceniła największa w Polsce sieć zakupowa w branży budowlanej – grupa Polskie Składy Budowlane, przyjmując nas w roku 2004 na swojego akcjonariusza.