STYRMANN Sp. z o. o.

PRODUCENT STYROPIANU I CHEMII BUDOWLANEJ
Chmielna 100
00-801
Warszawa

Od początku naszej działalności dostarczaliśmy towary do klientów ze wszystkich regionów naszego kraju, równocześnie rozwijając współpracę handlową z partnerami z krajów całej Europy, Azji i USA.

Wartością nadrzędną firmy jest zadowolenie klientów, dlatego też, bazując na nabytym doświadczeniu i w trosce o zaspokajanie potrzeb współpracujących z nami firm , zdecydowaliśmy o uruchomieniu od 2004 roku produkcji płyt styropianowych, które uzupełnią oferowany przez nas dotychczas asortyment.

Posiadamy najnowocześniejsze linie technologiczne, przy pomocy których możemy wyprodukować około 500 000 m3 styropianu rocznie przy zachowaniu najwyższych parametrów, które gwarantują bardzo dobrą jakość oraz stabilność rozmiarów, co wpływa na jakość i szybkość montażu. Wszystkie nasze wyroby produkowane są z surowców najwyższej jakości przy użyciu bardzo nowoczesnego parku maszynowego.

StyrmannAndrzej Radzikowski – StyrmannStyrmannStyrmann

Nasza fabryka oferuje produkty wyłącznie najwyższej jakości, zgodne z wymogami Unii Europejskiej oraz przepisów obowiązujących w Polsce. Wyroby nasze podlegają ciągłej kontroli nowoczesnego laboratorium, w które wyposażyliśmy naszą fabrykę oraz są monitorowane w systemie Zakładowej Kontroli Jakości. Zaufali nam m.in. Erbud, Mirbud, Skanska.

Sieć współpracujących z nami hurtowni i składów budowlanych oraz własny tabor samochodowy, stanowią gwarancję terminowych dostaw i dostępność naszych produktów na terenie kraju.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy uprzejmie o kontakt.
Nasi doradcy handlowi na terenie całego kraju są do Państwa dyspozycji.