STYROPMIN Sp. z o.o.

DOBRE STYROPIANY
Gen. K. Sosnowskiego 71
05-300
Mińsk Maz.

Firma Styropmin zajmuje się produkcją i sprzedażą płyt styropianowych wykorzystywanych w różnych gałęziach i sektorach budownictwa.

Dzięki doświadczeniu, które Styropmin zdobył podczas 20 lat swojego istnienia, ciągłemu rozwojowi oraz konsekwencji w działaniu, plasuje się na dzień dzisiejszy w czołówce największych producentów styropianu w Polsce.Od powstania firmy czyli od roku 1993, Styropmin przykłada bardzo dużą wagę do jakości swoich produktów. Pomaga w tym wykwalifikowany i profesjonalny personel korzystający z nowoczesnego parku maszynowego oraz laboratorium badawczego, umożliwiającego badania wyrobów na każdym etapie produkcji. Wszystkie te wyroby produkowane są z surowców najwyższej jakości w oparciu o obowiązujące normy i przepisy.

Styropmin to kompleksowa oferta nowoczesnych materiałów izolacyjnych. Nie są to tylko styropiany standardowe ale także styropiany pasywne, perymetryczne, ekstrudowane, ognioodporne, laminowane, akustyczne oraz do ogrzewania podłogowego.

Produkty naszej firmy dostępne są w kilkuset punktach sprzedaży na terenie całej Polski. Nasi przedstawiciele handlowi i doradcy techniczni służą wiedzą na temat zastosowań wszystkich naszych wyrobów.

Styropmin współpracuje również z największymi firmami budowlanymi w Polsce. Nasz styropian można znaleźć na budowach obiektów biurowych, hotelowych a nawet jako podbudowy na autostradach. Często poddawany jest rygorystycznym badaniom, które pozwalają na utrzymanie najwyższej jakości produktów.