ZPMB Promax Sp. z o.o.

STYROPIAN
Giebnia 25
88-170
Pakość

Płyty styropianowe firmy PROMAX to gwarancja jakości.

Od lat staramy się, aby jakość naszych produktów odpowiadała wymaganiom naszych aktualnych i potencjalnych klientów, nie tylko produkując, ale również doradzając i dostosowując się do ich potrzeb.Głównym profilem produkcji są płyty i kształtki styropianowe zarówno o wymiarach standardowych, jak i niestandardowych. Nasze produkty znajdują zastosowanie nie tylko w sektorze dociepleń, ale również jako części składowe opakowań i płyt warstwowych.

Od początku działalności zaopatrujemy w zakresie izolacji termicznej hurtownie, spółdzielnie mieszkaniowe, firmy wykonawcze i remontowe oraz indywidualnych odbiorców na terenie całego kraju.

„PROMAX” zbudowany został od podstaw i stopniowo doposażony w urządzenia i maszyny najwyższej jakości, opierając się w całości na polskim kapitale prywatnym. Obecnie sieć sprzedaży firmy obejmuje znaczny obszar kraju, m.in. województwa: kujawsko-pomorskie, pomorskie, zachodniopomorskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, dolnośląskie, lubuskie, łódzkie oraz mazowieckie.

Zarząd firmy bardzo starannie dobiera dostawców maszyn i urządzeń, dostawców usług, surowców i materiałów, ale przede wszystkim pracowników, co gwarantuje otrzymanie najwyższej jakości produktów i profesjonalna obsługę klientów firmy.

Zakład Produkcji Materiałów Budowlanych „Promax” Sp. z o. o. w Giebni legitymuje się atestem higienicznym Państwowego Zakładu Higieny gwarantującym bezpieczeństwo naszych produktów dla ludzi i środowiska.