Aktualności

Kamil Kiejna po raz czwarty w Zarządzie Stowarzyszenia na Rzecz Systemów Ociepleń

Kamil Kiejna, prezes Polskiego Stowarzyszenia Producentów Styropianu (PSPS), został wybrany do Zarządu Stowarzyszenia na Rzecz Systemów Ociepleń (SSO). To czwarta kadencja przedstawiciela PSPS we władzach SSO. Wybory odbyły się podczas Walnego Zebrania Członków w dniu 10 maja 2019 roku w Ożarowie Mazowieckim. Zgodnie z wynikiem głosowania Kamil Kiejna objął funkcję wiceprezesa SSO, podobnie jak w poprzednich wyborach w 2017 roku.

Polskie Stowarzyszenie Producentów Styropianu należy do SSO, organizacji reprezentującej polską branżę ociepleń, od 2011 roku. – Polska to największy rynek ociepleń w Europie. Rocznie wykonuje się u nas ponad 40 mln m2 ociepleń ścian zewnętrznych, z czego około 90 procent z wykorzystaniem płyt z białego i szarego styropianu. Potrzeba aktywnego udziału w pracach Stowarzyszenia na Rzecz Systemów Ociepleń, którego misją jest propagowanie jakościowych, systemowych rozwiązań w tej aplikacji, jest więc dla nas oczywista. Jako producenci styropianu zwracamy uwagę odbiorców, że system ETICS, za którym kryje się zestaw przebadanych razem składników i prawidłowe wykonawstwo, to najlepsze i sprawdzone rozwiązanie dla ścian polskich budynków – podkreślił Kamil Kiejna.

Do Stowarzyszenia na Rzecz Systemów Ociepleń należą także zrzeszeni w PSPS producenci: Arbet, Austrotherm, Styropmin i Swisspor. Anna Śpiewak (reprezentująca Austrotherm) pokieruje, także po raz kolejny, Komisją Rewizyjną SSO.

Zarząd Stowarzyszenia na Rzecz Systemów Ociepleń, Kamil Kiejna drugi od prawej. Ponadto na zdjęciu, od lewej: Marek Śliwiński, Jacek Kulig (wiceprezes), Bożena Serwatka-Berbeć, Jacek Michalak (prezes), Grzegorz Burzyński.

Poniżej Komisja Rewizyjna SSO: od lewej Paweł Pogorzelec, Anna Śpiewak, Sławomir Zalewski.

Fot. Archiwum SSO